Scratch Meccs

< MI KELL EGY IGAZÁN ÜTŐS INTERAKTÍV JÁTÉKHOZ? >

// Grafika, nanozene és program – vagyis egy designer, egy zeneszerző és egy programozó.//

Ezt egy kreatív lánycsapatban most Te is összehozhatod!

Állj össze a barátnőiddel, nevezzetek be a Skool és az ELTE T@T Labor által rendezett Scratch Meccsre, és mutassátok meg, hogyan fejleszt világhírű játékot egy tehegigatséges lánycsapat!

A világhír cseppet sem túlzás, a Scratch Meccs fődíja ugyanis:
utazás a Facebook londoni irodájába!
A háromnapos londoni élményutazás során találkozhattok a legmenőbb fejlesztőkkel, és belekóstolhattok a világ egyik legkirályabb városának és legirigyeltebb munkahelyének az életébe.

< DIÓHÉJBAN A SCRATCH MECCSRŐL >

A Scratch Meccs a Skool, a Facebook és az ELTE Informatikai Karának közös játékfejlesztő versenye 12-16 éves lányoknak, ahol a versengés izgalma találkozik az alkotás örömével.gobo1
A kétfordulós versenybe 3 fős lánycsapatok nevezhetnek.

A részvételhez elsősorban nyitottság, érdeklődés, jó ötletek és kalandvágy szükséges.
Ha ez megvan bennetek, itt a helyetek!

Az 1. fordulóban a csapatoddal 6 hét alatt egy izgalmas projektet kell elkészítenetek Scratch fejlesztői környezetben.

A legjobb 10 beküldött pályamunka jut a döntőbe (2. forduló), ahol a csapatok háromórás Scratch meccsen mérik össze a tudásukat.

A döntő után a legjobbakat várja London és a világhír, a többi csapat pedig értékes és izgalmas ajándékoknak örülhet.

A versenyt és a regisztrációt 2015. szeptember 10-én nyitjuk meg, a nyertes csapat pedig 2016 tavaszán repül Londonba!